Triple H oraz Shawn Michaels na turnieju WWE UK, Kto z Second Chance w MITB Matchu?, Caleb Konley opowiada o okresie przejściowym Impact Wrestling

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels oraz WWE COO Triple H pojawią się w Royal Albert Hall w Londynie podczas wydarzenia WWE United Kingdom, które odbędzie się 18 czerwca. Po turnieju poznamy pretendenta do tytułu mistrzowskiego, który aktualnie jest w posiadaniu Pete’a Dunne’a. 18 czerwca odbędzie się wielkie starcie z udziałem takich gwiazd, jak: Pete Dunne, Trent Seven, Tyler Bate vs The Undisputed Era – NXT North American Champion Adam Cole wraz z NXT Tag Team Champions Roderick Strong & Kyle O’Reilly. Pierwsza runda turnieju odbędzie się 8,9 i 10 czerwca. Tak prezentują się walki, jakie obejrzymy w najbliższą środę:

Drew Gulak vs Jack Gallagher, Ashton Smith vs. Joseph Conners, Flash Morgan Webster vs. James Drake, Kenny Williams vs. Dave Mastiff, Ligero vs. Travis Banks, Zack Gibson vs. Amir Jordan, Tucker vs. Joe Coffey, Jordan Devlin vs. Tyson T-Bone.

» W poniższym materiale wideo, Cathy Kelley przygląda się Second Chance Gauntlet Matchowi, który odbędzie się podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW. Udział w tym wydarzeniu wezmą takie gwiazdy, jak: Sasha Banks, Bayley, Dana Brooke, Mickie James, Liv Morgan, Sarah Logan oraz Ruby Riott. Zwyciężczyni znajdzie się w Women’s Money In the Bank Ladder Match. Gala PPV Money in the Bank odbędzie się 17 czerwca.

» Impact Wrestling Star Caleb Konley udzielił wywiadu dla Wrestling Epicenter, w którym wypowiedział się na temat okresu przejściowego w federacji Impact Wrestling:

”Przez jakiś czas byliśmy w dziwnym okresie przejściowym, oczywiście nie jest, to tajemnicą. Zajęło nam trochę czasu, ale czuję, że nowi wrestlerzy chcą się u nas pojawić. Aktualnie federacją zarządzają: Don Callis, Sonjay Dutt oraz Scott D’Amore. Oni doskonale znają się na rzeczy i naprawdę chcę zobaczyć, jak wszystko działa. Panowie wkradają całe serce w to, co robią, więc myślę, że ich dobrze zarządzanie odmieni Impact. Fani zauważają oraz doceniają, to co dzieje się u nas, zauważyli nasze zmiany”.