Kim są najlepsi bracia w WWE?, Gwiazdy Juventusu na spotkaniu z WWE, Carmella uwielbia bycie heelem

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować na ulubioną grupę stworzoną z braci. Tak prezentują się aktualne wyniki głosowania oraz propozycje:

The Usos, Sunil Singh & Samir Singh (Singh Brothers), SmackDown Tag Team Champions Harper & Rowan (Bludgeon Brothers) or Luke Gallows & Karl Anderson (Good Brothers).

54 procent głosów na The Usos,
26 procent głosów na Luke’a Gallowsa i Karla Andersona,
15 procent głosów na The Bludgeon Brothers,
5 procent głosów na Sunila i Samira.

» Na oficjalnym profilu Juventusu FC pojawił się materiał wideo z udziałem Bayley, Jindera Mahala, Douglasa Costy oraz Paulo Dybali. Do spotkania doszło podczas tournee WWE po Europie, a dokładnie w Turynie we Włoszech:

» WWE SmackDown Women’s Champion Carmella udzieliła wywiadu dla Telegram.com, w którym wypowiedziała się na temat bycia heelem:

”To stwarza o wiele więcej zabawy – powiedziała Carmella. Uwielbiam to, uwielbiam prowadzić rozmowy i mówić wszystkim, jak dobra jestem. Oczywiście nie jest, to czymś, co sprawuje się w moim życiu prywatnym, ale jest we mnie trochę prawdziwej Carmelli. Jestem osobą bardzo pewną siebie. Jestem chodzącą po księżycach księżniczką z Staten Island. Nie bójcie się mówić o mnie”.