Shawn Michaels wyjawił ważny sekret, Kulisy rywalizacji gwiazd WWE na Survivor Series 2018, Otwarcie Hall of SmackDown Tag Team Champions

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels wyjawił, że jest osobą odpowiedzialną za pisanie scenariusza do NXT TV:

„NXT to dziecko WWE COO Triple H, ale ja jestem w środku tego produktu. I to jest zabawne, ponieważ zostałem wynajęty tylko do pomocy, ale spodobała mi się praca z gwiazdami NXT. Pomagam im kilka razy w tygodniu i po dwóch latach mogę z dumą stwierdzić, że jestem osobą odpowiedzialną za pisanie scenariuszy do telewizji. Nie ma mowy, abym mógł zrezygnować z dziecka jakim jest NXT, ponieważ mogłoby, to się skończyć katastrofą”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawione zostały kulisy rywalizacji gwiazd Monday Night RAW z SmackDown Live, która miała miejsce na zeszłotygodniowej gali WWE PPV Survivor Series. Team RAW pokonał Team SmackDown aż 6-0, ponieważ kick off poprzedzający główne show nie został zaliczony do klasyfikacji ogólnej. W niektórych starciach WWE Universal Champion Brock Lesnar pokonał WWE World Heavyweight Championa Daniela Bryana, RAW Tag Team Champions AOP pokonali SmackDon Tag Team Champions The Bar oraz RAW Women’s Champion Ronda Rousey pokonała Charlotte Flair przez DQ.

» Na profilu WWE na Twitterze pojawiła się galeria „Hall of SmackDown Tag Team Champions”. Zawiera ona aktualnych mistrzów członków The Bar(Sheamus i Cesaro) oraz byłych mistrzów takich jak: The New Day(Xavier Woods, Kofi Kingston, Big E), The Bludgeon Brothers(Rowan i Harper), The Usos, American Alpha(Jason Jordan i Chad Gable), The Wyatt Family oraz Heath Slater i Rhyno.