Uwaga na Spoilery! Dean Ambrose pożegna się z The Shield?, Kto odpowiedział na wyzwanie Eli’ego Drake’a?, Zmarł Don Leo Jonathan

» Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na, to czy Dean Ambrose nadal pasuje do The Shield. Tak prezentują się aktualne wyniki głosowania:

60 procent głosów oddanych na Tak, The Shield są silniejsi niż kiedykolwiek.
40 procent głosów oddanych na Nie, The Lunatic Fringe musi iść dalej.

Pytanie, to pojawiło się po zeszłotygodniowych wydarzeniach, które miały miejsce na Monday Night RAW, gdzie Dean sam opuścił ring i udał się na zaplecze zostawiając Setha Rollinsa i Romana Reignsa na ringu.

» Podczas wczorajszej gali Impact Bound For Glory, Eli Drake poinformował, że zmierzy się z każdym wrestlerem z Nowego Jorku. Jak się okazało na wyzwanie odpowiedział James Ellsworth mimo, iż pochodzi on z Maryland. Ellsworth powiedział, że umawiał się z dziewczyną ze Staten Island, co było odniesieniem do Carmelli z WWE. W ostatnim rozrachunku Drake pokonał byłego pretendenta do WWE Championship.

» The Cauliflower Alley Club poinformowało o śmierci kanadyjskiego wrestlera Dona Leo Jonathana, który zmarł w wieku 87 lat. Według Slam Wrestling, Jonathan od sierpnia przebywał w szpitalu i tam zmarł. Don zadebiutował w 1948 roku jako The Mormon Giant budując swoją karierę, która trwała do 1980 roku. Pracował on na całym świecie, ale sporo czasu spędził w USA oraz Kanadzie, gdzie walczył między innymi dla: NWA, Maple Leaf Wrestling, American Wrestling Association oraz NWA All Star Wrestling. W latach siedemdziesiątych Jonathan wielokrotnie walczył z Andre The Giantem, a ich walki były zapowiadane jako mecz stulecia, bitwa gigantów. W 2006 roku, Jonathan został wprowadzony do Professional Wrestling Hall of Fame.