Eli Drake pozostaje w Impact Wrestling, Renee Young o powrocie męża do ringu WWE, WWE zapowiada tryout w Chile

» Były Impact World Champion Eli Drake wypowiedział się na temat pracy w Impact Wrestling:

”To niesamowite, ponieważ miałem okazję na prezentowanie własnego stylu życia – powiedział Drake. Podobał mi się pomysł dotyczący bycia twarzą organizacji i pojawianie się co jakiś czas na okładkach magazynów. Po prostu lubię swój styl życia w Los Angeles. Nie chciałbym się przenieść do żadnego innego państwa, nie chciałbym iść nigdzie indziej. Podoba mi się wolność, która sprawia, że mogę robić to, co robię, być tym, kim jestem i zarabiać pieniądze, więc pozostaję w Impact Wrestling”.

» Renee Young udzieliła wywiadu dla Yahoo, w którym wypowiedziała się na temat powrotu Deana Ambrose’a do ringu WWE:

”Myślę, że brak mojego komentarzu w tym momencie miał sens, ponieważ wiedziałam, że Dean czekał prawie dziewięć miesięcy na powrót i był to dla niego ogromny, wielki moment. Wspaniale było usiąść i zobaczyć go w tej chwili. Moje serce było wypełnione miłością do niego”.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że pierwszy tryout Latin America odbędzie się w grudniu bieżącego roku w Chile. W tym samym czasie brand WWE Monday Night RAW będzie miał okazję zaprezentować się przed fanami zgromadzonymi na arenie w Santiago. Oficjalna strona rekrutacyjny WWE jest już dostępna w języku hiszpańskim oraz portugalskim.