Kolejny uraz Dillingera przeszkodą w walce, Renee Young wystąpi na evencie Crown Jewel, Komentatorka WWE opowiada o związku z Deanem Ambrosem

» Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live miało dojść do konfrontacji z udziałem Tye’a Dillingera oraz obecnego WWE United States Championa Shinsuke Nakamury w non-title matchu. Niestety na poniedziałkowym live evencie Dillinger doznał urazu ręki i będzie musiał poddać się poważnej operacji. Tej samej nocy Tye musiał uznać wyższość Sheltona Benjamina.

» Portal Pro Wrestling Sheet informuje, że Renee Young ma być częścią zespołu komentatorskiego na evencie Crown Jewel. Podobno żadna z kobiet nie otrzymała możliwości na wyjazd do Arabii Saudyjskiej z wyjątkiem Renee Young. WWE nie potwierdziło tej informacji, ale najprawdopodobniej żona obecnego RAW Tag Team Championa będzie współpracować z Corey’em Gravesem oraz Michaelem Colem.

» Renee Young udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat ujawnienia swojego związku z obecnym RAW Tag Team Championem Deanem Ambrosem w Total Divas:

”Myślę, że nasz związek nie był czymś, o czym chcieliśmy poinformować wszystkich w Total Divas. To też sprawiło, że czułam się nieswojo, ponieważ przez cały czas mówiłam tylko o tym, jak Dean jest szalony i jak sobie musi z nim radzić. To tak naprawdę nie jest naszą dynamiką i nie chciałam tego robić”.