Dean Ambrose ratuje telefon swojej żony na RAW, Byłe gwiazdy NXT wystąpią na RAW i SmackDown, Melissa Santos debiutuje w Impact TV

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW, WWE Intercontinental Champion Dean Ambrose poradził sobie w Falls Count Anywhere Matchu z Sethem Rollinsem. W internecie pojawił się materiał wideo, w którym widzimy Deana Ambrose’a podrzucającego telefon Michaelowi Coleowi, ponieważ należał on do Renee Young i został prawie rozdeptany przez Setha Rollinsa.

» Portal PWInsider.com informuje, że EC3, Nikki Cross, Lacey Evans oraz Heavy Machinery(Tucker Knight i Otis Dozovic) pojawią się w przyszłym tygodniu w telewizji odpowiednio na Monday Night RAW, bądź SmackDown Live. Na obecną chwilę nie wiadomo, do którego z brandów będą przynależały poszczególne gwiazdy oraz jakie plany mają oficjele WWE względem nich.

» Podczas wczorajszego tapingu Impact Wrestling TV w Mexico City zadebiutowała Melissa Santos. Żona Briana Cage’a za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowała, że w Impact Wrestling będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie wywiadów na backstage’u. Wiele osób z pewnością kojarzy ją jako Ring Announcera z Lucha Underground: