Kurt Angle gotowy do powrotu na ring, Chris Jericho chce pracować w IW i ROH, Kontuzjowane gwiazdy na backstage’u WWE

» Wszystko wskazuje na to, że powodem odsunięcia WWE Hall of Famera Kurta Angle od funkcji Generalnego Managera Monday Night RAW jest jego chęć powrotu do ringu. Portal The Wrestling Observer Newsletter sugeruje, że Kurt powróci do bycia czynnym wrestlerem podczas październikowego wydarzenia WWE Super Show-Down, który odbędzie się w Australii.

» Chris Jericho wystąpił w podcaście prowadzonym przez Jamesa Ellswortha, w którym wyjawił chęć współpracy z Impact Wrestling oraz Ring of Honor:

”Co chwilę ludzie pytają mnie o to, czy kiedykolwiek pojawię się w Impact Wrestling. Czy kiedykolwiek przybędę do federacji Ring of Honor. Czy kiedykolwiek pójdę tu czy tam. Moja odpowiedź brzmi następująco – Dlaczego nie? Jeśli jest, to coś co mnie usatysfakcjonuje to się zgodzę. Więc dlaczego nie miałbym robić czegoś, co mi się bardzo podoba. Czuję, że zrobiłem wszystko, co mogłem w świecie profesjonalnego wrestlingu, ale chcę spróbować jeszcze czegoś więcej”.

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW oraz wtorkowego SmackDown Live na backstage’u pojawili się The Big Show, Ariya Daivari oraz Mickie James. Pierwsza dwójka była nieobecna z powodu urazów z jakimi się zmagają. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy zobaczymy ich ponownie w telewizji.