Kolejne doniesienia odnośnie The Revival, Powrót Kurta Angle do ringu WWE, Rey Mysterio vs Andrade na najbliższym SmackDown

» Portal Pro Wrestling Sheet informuje, że przyczyną poproszenia o zwolnienie przez The Revival jest nie tylko kiepski booking, ale i promocja całej dywizji tag teamowej. Raport twierdzi, że brak ukierunkowania, prom oraz różne uwagi stały się punktem frustracji Dasha i Dawsona. Na poniedziałkowym RAW miało dojść do ich walki z WWE RAW Tag Team Champions Bobbym Roodem i Chadem Gablem, ale to się nie wydarzyło. Swoje niezadowolenie wyrazili także Gallows & Anderson oraz Authors of Pain, którzy narzekają na brak czasu antenowego.

» WWE Hall of Famer Kurt Angle powrócił do ringu WWE podczas piątkowego live eventu w San Antonio. Niestety musiał on uznać wyższość swojego rywala, którym był Baron Corbin. Na obecną chwilę nie wiadomo, jakie plany mają oficjele WWE, co do występu Kurta Angle w telewizji, ale wydaje się niemal pewne, to że będzie uczestnikiem 30-osobowego Royal Rumble Matchu podczas PPV Royal Rumble.

» W tym tygodniu na SmackDown Live odbył się jeden z najlepszych pojedynków w historii z udziałem Reya Mysterio oraz Andrade. Dzięki ingerencji ze strony Zeliny Vegi zwycięstwo odniósł Andrade, który po przejściu do niebieskiego rosteru miał być czołową postacią. Podczas przyszłotygodniowego SmackDown ta dwójka zmierzy się ze sobą w 2-out-of-3 Falls Matchu.