Uwaga na Spoilery! Znamy kolejnych przeciwników mistrzów RAW TT, Kurt Angle zadowolony po RAW, Powrót gwiazd na RAW w dark matchu

» Podczas najbliższego odcinka WWE Monday Night RAW dojdzie do konfrontacji z udziałem Chada Gable’a i Bobby’ego Roode’a, a ich przeciwnikami będą Scott Dawson oraz Dash Wilder z The Revival. Panowie na wczorajszym RAW pokonali The Authors of Pain oraz The B Team i Lucha, dzięki czemu zyskali miano pretendentów do pasów mistrzowskich RAW Tag Team. Chad Gable za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swoich najbliższych przeciwników:

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW odbył się No DQ Handicap Match, w którym Baron Corbin musiał uznać wyższość WWE Hall of Famera Kurta Angle, WWE RAW Tag Team Champions Bobby’ego Roode’a i Chada Gable’a oraz Apollo Crewsa. Sędzią specjalnym tej konfrontacji był Heath Slater, który również odegrał pewną rolę w odniesieniu wygranej przez jego przyjaciół. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Kurtem, który powiedział, że jest szczęśliwy, ponieważ wszyscy zasłużyli sobie na to, aby potraktować Corbina w następujący sposób. Następnie opowiedział o powrocie do Sacramento, gdzie miał miejsce segment „Milk-O-Mania” z udziałem WWE Hall of Famera Steve’a Austina i The Authority. Kurt nazwał ten moment jednym z najlepszych, którego z pewnością nigdy nie zapomni.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka Monday Night RAW w Golden 1 Center w Sacramento odbył się dark match, w którym Zack Ryder pokonał Mojo Rawleya. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy był to pojedynek z tapingu WWE Main Event, czy po prostu walka specjalnie przygotowana dla fanów. Warto zaznaczyć, że dwa ostatnie epizody Main Event z tego roku będą zawierały podsumowanie najważniejszych wydarzeń.