Uwaga na Spoilery! Czy Kevin Owens powrócił na RAW?, Powstanie nowego zespołu w Columbus, Nowy menedżer Authors of Pain?

» W trakcie wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Columbus powrócił Kevin Owens, który zaatakował Bobby’ego Lashleya w trakcie jego segmentu prowadzonego z Jinderem Mahalem. W zeszłym tygodniu były WWE Universal Champion zrezygnował z czerwonego brandu, co w ostatecznym rozrachunku okazało się być częścią storyline’u. Wygląda na to, że 6 października Bobby Lashley oraz John Cena zmierzą się z Kevinem Owensem oraz Eliasem:

» Jak się okazało w powyżej wspomnianym show byliśmy świadkami utworzenia się nowej drużyny, w której skład wchodzą: Chad Gable oraz Bobby Roode. Panowie bez większego problemu poradzili sobie w starciu z The Ascension. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z drużynowej konfrontacji:

» WWE 205 Live General Manager Drake Maverick pojawił się na RAW jako nowy menedżer The Authors of Pain (Akam i Rezar). Drake obiecał, że poprowadzi dwóch wielkich mężczyzn do RAW Tag Team Championship. Panowie pokonali dwóch niezależnych wrestlerów takich jak: Keith Thompson oraz Jimmy James.