Uwaga na Spoilery! Powrót legend i segment na RAW, Czego możemy spodziewać się po najbliższym RAW?, Odejście członka Titus WorldWide

» Na wczorajszym RAW w Columbus doszło do konfrontacji z udziałem WWE Hall of Famera Shawna Michaelsa oraz The Undertakera. Michaels potwierdził swoją obecność na WWE Super Show-Down w Australii, gdzie dojdzie do konfrontacji z udziałem WWE COO Triple H oraz Takera. Pojawiły się spekulacje sugerujące, że na powyżej wymienionej gali w przyszłym miesiącu Shawn będzie pełnił funkcję sędziego specjalnego.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o nadchodzących wydarzeniach, które czekają nas w przyszłym tygodniu na RAW w Nowym Orleanie:

* Powrót Triple H i jego wypowiedź na temat konfrontacji z The Undertakerem podczas Super Show-Down,

* Na show powróci WWE Hall of Famer Mick Foley świętując dwudziestolecie konfrontacji z The Undertakerem na Hell in a Cell,

* Natalya oraz RAW Women’s Champion Ronda Rousey zmierzą się z Alicią Fox oraz Alexą Bliss.

» Wygląda na to, że Dana Brooke zdecydowała się na opuszczenia Titus WorldWide po tym jak połączyła siły z Ember Moon. Panie musiały uznać wyższość Sashy Banks oraz Bayley. Chwilę po zakończeniu walki drużynowej, Dana rzuciła się na Titusa O’Neila oraz Apollo Crewsa: