Rey Mysterio w ciągu miesiąca w WWE, The Bella Twins powracają do ringu WWE, Nowa odsłona Tommaso Ciampy

» Wygląda na to, że do ringu WWE wkrótce powróci były World Heavyweight Champion Rey Mysterio – twierdzi Mike Johnson z PWInsider Elite Audio:

”Nie wiem, czy powróci w pełnym wymiarze czasowym, czy w niepełnym wymiarze czasowym, ale wiem, że w ciągu najbliższego miesiąca będziemy mogli oglądać poczynania Reya Mysterio w federacji World Wrestling Entertainment”.

» The Bella Twins powrócą do ringu WWE 13 października w Binghamton oraz 14 października w Allentown podczas live eventów z udziałem gwiazd SmackDown Live. Jak wspomniano, Brie Bella dołączy do Daniela Bryana, aby zmierzyć się z Maryse oraz The Mizem na PPV Hell in a Cell. Gala ta odbędzie się 16 września. Nikki Bella ma stawić czoła RAW Women’s Champion Rondzie Rousey podczas historycznego wydarzenia PPV Evolution – 28 października.

» WWE NXT Champion Tommaso Ciampa pojawił się z nowym entrancem oraz theme songiem podczas ostatniego tapingu telewizyjnego WWE NXT, który odbył się w Full Sail University. Użytkownik Twittera Will Henderson opublikował następujące zdjęcie pochodzące z tapingu: