Uwaga na Spoilery! Bianca Belair zostanie mistrzynią po NXT TakeOver?, Triple H wystąpił w Blackpool, Vince McMahon komentuje historyczne show w UK

» WWE NXT Women Bianca Belair w rozmowie dla Miami Herald wypowiedziała się na temat swojej walki z NXT Women’s Champion Shayną Baszler podczas NXT TakeOver w Phoenix:

“Jestem gotowa w stu procentach na tą walkę. Jako sportowiec przez całe życie nauczyłam się, aby zawsze być odpowiednio przygotowana, więc nie muszę się o to martwić. Zasadniczo od samego początku błagałam o szansę na walkę o mistrzostwo i takową otrzymałam. Wiem, że Shayna ma za sobą wielkie zaplecze oraz zupełnie inne umiejętności, o których absolutnie nie mam pojęcia. Przez dwa i pół roku pracowałam w WWE Performance Center, nie wiedząc absolutnie nic o tym, w co się pakuję, ale szybko załapałam. Pojawię się w tym starciu w stu procentach zmobilizowana i opuszczę je jako nowa NXT Women’s Champion”.

» Przed rozpoczęciem TakeOver w Blackpool odbył się również dark segment, w którym pojawił się WWE COO Triple H. Wrestler za pośrednictwem Twittera poinformował, że musiał pojawić się w Empress Ballroom i osobiście podziękować wszystkim obecnym na show oraz tym, którzy oglądali event na żywo na WWE Network, ponieważ #WeAreNXTUK!”.

» Prezes WWE Vince McMahon za pośrednictwem Twittera skomentował historyczne wydarzenie jakim było NXT UK: TakeOver – Blackpool:

“Tak obejrzałem #NXTUKTakeOver. Tak, to było niesamowite”.

Poniżej przedstawiamy pełny wpis prezesa WWE, który także zawiera zdjęcie, na którym jest WWE UK Champion Pete Dunne po zwycięstwie odniesionym w starciu z Joe Coffey’em.