Vince McMahon nie powróci do tv w najbliższym czasie, Shane McMahon zniknie z tv?, Triple H zmierzy się z Kevinem Owensem?, WWE zadowolone z pozycji Carmelli

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że prezes WWE Vince McMahon doznał urazu żebra wskutek ataku byłego mistrza United States Kevina Owensa, który miał miejsce na zeszłotygodniowym odcinku SmackDown Live. Mr. McMahon najprawdopodobniej nie powróci do tv w najbliższym czasie, ponieważ jego ostatnia wizyta w tv miała na celu promocję walki Shane’a McMahona z Kevinem Owensem na przyszło-miesięcznej gali PPV Hell in a Cell.

» Jeśli chodzi o sytuację związaną z przyszłością Kevina Owensa i Shane’a McMahona to wiemy tyle iż ten drugi po ‘doznanej’ porażce na najbliższej gali PPV zrezygnuje ze swojego dotychczas pełnionego stanowiska Komisarza SmackDown Live, a następnie zniknie z tv na kilka tygodni. Warte uwagi jest to, że w ciągu kilku tygodni do tv powróci Triple H, który będzie starał się obronić McMahonów i stanie do konfrontacji z Kevinem Owensem, a cały plan ma doprowadzić do ich starcia na Survivor Series jednak jak wiadomo w WWE plany mogą się zmienić w ciągu kilku dni.

» Portal PWInsider.com donosi, że oficjele WWE są zadowoleni z pozycji jaką w ostatnim czasie zyskała obecna posiadaczka walizki Money in the Bank Carmella. Zawodniczka wygłasza bardzo dobre proma i w tym roku najprawdopodobniej dojdzie do realizacji kontraktu, dzięki któremu stanie się nową mistrzynią kobiet na niebieskiej tygodniówce.