Powód nieobecności Maryse na Monday Night RAW, Faworyci niedzielnej gali No Mercy, Dark match po WWE 205 Live, Zapowiedź gali MZW Freak Show

» W zeszłym tygodniu na Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że żona obecnego mistrza WWE IC, czyli Maryse jest w ciąży, a w tym tygodniu jej już nie było na czerwonej tygodniówce co może świadczyć o tym, że zawodniczki nie będziemy oglądać w tv przez kilka najbliższych miesięcy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Maryse pojawi się na najbliższej gali PPV No Mercy ze względu na jej miejsce odbycia jakim jest Los Angeles, gdzie para ma swój dom.

» Według najnowszych doniesień bukmacherzy zakładają, że na gali No Mercy Brock Lesnar pokona Brauna Strowmana dzięki czemu zachowa WWE Universal Championship. Natomiast jeśli chodzi o drugą walkę wieczoru najbliższej gali PPV to zdecydowanym faworytem do odniesienia zwycięstwa jest Roman Reigns, ponieważ już wkrótce John Cena ma zniknąć z tv na kilka tygodni.

» Po zejściu z anteny najnowszego odcinka WWE 205 Live odbył się dark tag team match, w którym były mistrz WWE NXT Shinsuke Nakamura oraz obecny United States Champion AJ Styles pokonali Barona Corbina oraz Jindera Mahala.

» Dwa dni temu na naszym fan page’u pojawiła się informacja dotycząca grudniowej gali ‘Freak Show‘, która odbędzie się w klubie Bakara we Wrocławiu, a organizatorem będzie federacja Maniac Zone Wrestling. Więcej informacji pojawi się na oficjalnym fan page’u MZW bądź na naszej stronie internetowej. A w taki sposób prezentuje się plakat wyżej wspomnianej gali: