Uwaga na Spoilery! Skład Elimination Chamber Matchu, Wywiad z Randym Ortonem, John Cena vs Randy Orton na SmackDown i więcej

» Na początku SmackDown Live zostało ogłoszone, że John Cena będzie bronił pasa WWE w Elimination Chamber Matchu, a jego rywalami będą: AJ Styles, Bray Wyatt, The Miz, Baron Corbin oraz Dean Ambrose.

Elimination Chamber odbędzie się już w następną niedzielę i będzie dostępne na naszej stronie Live 🙂 Kto według Was zostanie zwycięzcą tego starcia?

» Zwycięzca Royal Rumble Matchu Randy Orton udzielił wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat utrzymania dobrej pozycji w WWE:

”Gdy rozpoczyna się twoja przygoda, to zaczynasz wierzyć w głosy, które codziennie słyszysz w głowie, a następie robisz to czego nigdy w życiu byś nie zrobił. Nie można zmieniać ludzi na backstage’u, ale można dać im przykład godnego postępowania o ile jesteś odpowiednią osobą jako wzór”.

» Po zajściach z wczorajszego SmackDown, WWE ogłosiło, że na ostatnim epizodzie niebieskiej tygodniówki przed Elimination Chamber dojdzie do starcia Johna Ceny z Randy’m Ortonem w non-title matchu.

» Przyszły WWE Hall of Famer Kurt Angle za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zdobycia szesnastego tytułu przez Johna Cenę:

”Nie pogratuluje Johnowi Cenie wyrównania rekordu Flaira, ponieważ on jeszcze nie skończył. Będzie #17 nim skończy. #youllsee #ItsTrue”