Uwaga na Spoilery! Push dla Naomi?, Debiut na 205 Live, Wyniki Main Event, Sean Waltman o Johnie Cenie i więcej

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się tag team matchu z udziałem kobiet, w którym Alexa Bliss i Mickie James zmierzyły się z Becky Lynch oraz Naomi. Pojedynek wygrały panie występujące w roli face’ów, a Naomi po raz drugi przypięła mistrzynie SmackDown 🙂 Co to może dla niej oznaczać?

» Sean Waltman aka X-Pac pojawił się wczoraj w The Tomorrow Show, gdzie wypowiedział się na temat Johna Ceny, a dokładniej to nt. dwóch kwestii:

O najlepszych jego walkach:
“To nie ma nic wspólnego z jego movesetem. To wszystko to ciężka praca i znajomość tego, co i kiedy trzeba robić.. naprawdę ciężko jest to wytłumaczyć komuś, kto nie był wstanie tego zrobić.”

O jego rywalizacji z AJ Stylesem:
“AJ jest tak dobry jak widać. Tak jak teraz, jego przeciwnik, też, wyszło to z niego. Być może najlepszy przeciwnik jakiego miał.”

» Podczas wczorajszego odcinka 205 Live zadebiutował uczestnik turnieju WWE Cruiserweight Classic Akira Tozawa, który jakiś czas temu przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych i rozpoczął szkolenie w Performance Center.

» Poniżej przedstawiamy wyniki poniedziałkowego tapingu WWE Main Event, który odbyłsię w Laredo Energy Arena:

1 walka: Sin Cara def. Bo Dallas

2 walka: The New Day (Big E, Kofi Kingston & Xavier Woods) def. The Shining Stars (Primo & Epico) i Titus O’Neil

» WWE United States Champion Chris Jericho za pośrednictwem Twittera poinformował, że jego gościem w najnowszym odcinku środowego podcastu będzie WWE Hall of Famer Shawn Michaels. Aby przejść do podcastu kliknij TUTAJ.

» WWE Hall of Famer Jerry ”The King” Lawler w poniższym materiale wideo wypowiedział się na temat otwarcia własnej restauuracji w Memphis o nazwie ”Jerry Lawler’s BBQ”:

» WWE poinformowało, że były IC Champion The Miz oraz jego żona Maryse pojawią się na czwartkowej imprezie SNICKERS, na której będą pełnić rolę prowadzących. Warto dodać, że oprócz nich wystąpią także: Betty White oraz Adam Driver, którzy w przeszłości mieli okazje kilkukrotnie pojawić się w WWE. Snickers jest jednym z partnerów WrestleManii 33.

» Impact Wrestling za pośrednictwem Twittera ogłosiło, że stworzyli ekskluzywną serię ”A Day In Life”, która będzie emitowana aż do 25 lutego: