Elias i Bayley w Mixed Match Challenge, Cedric Alexander oraz Kalisto pretendentami do Cruiserweight Title, The Miz oraz Maryse w drodze do TCA

» Znamy kolejną drużynę, która wystąpi w turnieju WWE Mixed Match Challenge i składać się ona będzie z wrestlera świetnie grającego na gitarze, czyli Eliasa oraz byłej RAW Women’s Champion Bayley o czym możecie dowiedzieć się w poniżej zamieszczonym poście jaki pojawił się na profilu Eliasa:

» 20 stycznia podczas live eventu WWE 205 Live odbędzie się starcie z udziałem Cedricka Alexandera oraz WWE Cruiserweight Championa Enzo Amore with Nia Jax. Pojedynek ten będzie miał miejsce w Lowell, a dzień później przed szansą na zdobycie mistrzostwa stanie Kalisto w Poughkeepsie. Jak myślicie, czy któremuś z tych wrestlerów uda się zgarnąć Cruiserweight Championship? Warto także wspomnieć o dodatku w postaci konfrontacji Braya Wyatta z Mattem Hardym.

» Wszystko wskazuje na to, że The Miz oraz Maryse są w drodze do Winter Tour of the Television Critics Association w Pasadena, ponieważ jeszcze w tym roku w sieci WWE Network zadebiutuje ich wspólne reality show. Pretendent do pasa IC The Miz za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie z wypracy do TCA: