Czy Cedric Alexander zostanie nowym mistrzem Cruiserweight?, Drew McIntyre największą gwiazdą w NXT?, Samoa Joe miał być partnerem Bayley w MMC

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW Cedric Alexander pokonał obecnego WWE Cruiserweight Championa Enzo Amore przez co pojawiło się sporo spekulacji mówiących o tym, że już wkrótce poznamy nowego mistrza i między tą dwójką rozegra się walka o pas mistrzowski na gali PPV Royal Rumble. Jak myślicie, czy Cedric otrzyma kolejną szansę na zdobycie WWE Cruiserweight Championship? W ostatnich tygodniach pretendent zyskał nowego sprzymierzeńca w postaci Goldusta, który pomógł mu w odniesieniu zwycięstwa w największym tag team matchu jaki miał miejsce na 205 Live.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo dowiadujemy się, że Drew McIntyre otrzymał nagrodę WWE NXT Male Competitor of the Year Award. Nagrody w NXT zostaną rozdane podczas specjalnego odcinka NXT TakeOver w Filadelfii, czyli dzień przed galą Royal Rumble. Aktualnie Drew ma przerwę od występów w ringu ze względu na kontuzje bicepsa z jaką się zmaga.

» Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle poinformował o tym, że podczas turnieju Mixed Match Challenge Elias oraz Bayley stworzą drużynę reprezentującą czerwony brand mimo iż fani głosowani na Samoa Joe, który pierwotnie miał być tag team partnerem byłej mistrzyni kobiet, lecz w wyniku jego urazu plany zostały natychmiast zmienione, a zawodniczka w następujący sposób skomentowała swoją współpracę z Eliasem: