Uwaga na Spoilery! Victor Rosetti o gali KPW SzlamFest, Sasha Banks przejdzie heel turn?, Wpis Bobby’ego Roode’a, Nia Jax w RAW Fallout

» Wschodząca gwiazda Kombat Pro Wrestling Victor Rosetti w wywiadzie dla MyWrestling przeprowadzonym przez Mateusza Polaka wypowiedział się na temat najbliższej gali KPW SzlamFest oraz o konflikcie z Mateuszem Kowalskim:

Mateusz: Już za pięć dni, a dokładnie 4 lutego w gdańskim klubie B90 odbędzie się festiwal kultury popularnej lat 80 i 90, na której nie zabraknie zawodników z Kombat Pro Wrestling. Pierwszą walką będzie Fatal 4-Way Match, w którym zmierzysz się z Mateuszem Kowalskim, Kamilem Aleksanderem oraz Peterem Pannache. Jak oceniasz swoje szanse w tej walce? Na co możemy liczyć z twojej strony? Co oznaczałoby dla Ciebie zwycięstwo bądź porażka?

Victor: Przede wszystkim, ten Fatal 4-Way będzie dla mnie platformą by rozwiązać niedokończone sprawy z błaznem – Mateuszem Kowalskim, który nie podołał roli mojego partnera na gali KPW Arena 4. Kiedy już rozprawię się z nim, będzie czekać mnie ciężkie zadanie w pokonaniu niezwykle doświadczonego Kamila, oraz nieprzewidywalnego Petera Pannache. Znam jednak ich wrażliwe punkty, wiem czym są ich słabości i zamierzam je wykorzystać by wygrać, ponieważ porażka nie wchodzi w grę, nie mogę sobie na to pozwolić, nie na tym etapie mojej kariery. Zrobię wszystko by wygrać tę walkę, jestem pewien, że to mi się uda, więc kibice mogą się spodziewać kompletnie nowej, efektowniejszej i przede wszystkim – efektywniejszej ofensywy z mojej strony. Dopilnuję by imię Victor Rosetti zapadło w pamięci każdemu obecnemu na gali, oraz budziło respekt wśród zawodników.

Mateusz: Niedokończone sprawy z Mateuszem Kowalskim. Czy mógłbyś przybliżyć nam swój konflikt z nim?

Victor: Z przyjemnością. Otóż na gali KPW Arena 4 w ostatniej chwili dowiedziałem się o nieobecności mojego dotychczasowego partnera, Sawickiego. Nie znalazłem nikogo na czas, więc oddałem tę decyzję w ręce Pana Prezesa, ale ten również pozostał bez większego wyboru i był zmuszony umieścić w to miejsce Mateusza Kowalskiego. Kibice żywo go przywitali, jednak mi ta decyzja nie pasowała od samego początku i powiadomiłem o tym wszystkich przed samą walką. Nie pasowało mi, że moim partnerem będzie ktoś, kto miał tak długą przerwę od walk w ringu, ktoś kto prowadzi swoje życie w sposób kompletnie odwrotny ode mnie, ktoś z kimś nigdy nie potrafiłem się dogadać!
Stąd moja niechęć by wpuścić go choć na chwilę do ringu w czasie tag team matchu. Pod koniec walki już nie mógł wytrzymać i wtrącił się atakując przeciwną drużynę, a przy tym i mnie! Nie mogłem pozwolić by mu to uszło bez konsekwencji, a kiedy chciałem przyprowadzić go do porządku ten miał jeszcze czelność mnie zaatakować, po raz drugi! To doprowadziło do naszej przegranej, pomimo, że większość walki miałem pod swoją kontrolą.

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że obecne plany dotyczące Sashy Banks są takie, że w najbliższym czasie przejdzie ona heel turn. Warto odnieść się do sytuacji, która miała miejsce na ostatnim RAW, kiedy to Sasha Banks w rozmowie z Bayley powiedziała, że w przeciwieństwie do niektórych osób nie zamierza się godzić na pewne rzeczy:

» Nowy WWE NXT Champion Bobby Roode za pośrednictwem Twittera skomentował debiut Samoa Joe na wczorajszym RAW:

» W poniższym materiale wideo Nia Jax wypowiedziała się na temat kolejnego zwycięstwa odniesionego nad Sashą Banks: