Face turn Dany Brooke, Bayley na temat Nia Jax, Samoa Joe o byłych weteranach TNA

» Podczas live eventu WWE w Montrealu WWE RAW Women Dana Brooke wystąpiła w roli babyface’a. Jej partnerkami były Sasha Banks oraz Bayley, natomiast przeciwniczkami Nia Jax, Alicia Fox oraz Charlotte Flair.

» WWE Raw Women’s Champion Bayley w rozmowie dla Fox Sports wypowiedziała się na temat feudu z Nia Jax:

”Wszystko się zmienia, ale najważniejsze to dostosować się. Kiedy po raz pierwszy zawitałam w NXT bardzo się ucieszyłam, ale nie miałam tam możliwości walczyć z kimś pokroju Nia Jax. Po dwóch latach ciężkiej pracy widać jaki progres poczyniła. Nia jest potężna, a nasz poniedziałkowy pojedynek był dla mnie ogromnym wyzwaniem. Moja szyja wciąż odczuwa starcie z nią. To nie jest prosta sprawa przebywanie w jednym ringu z kimś tak umięśnionym”.

» WWE RAW Superstar Samoa Joe w rozmowie dla The Press of Atlantic City wypowiedział się na temat weteranów TNA, którzy przebojem wdarli się na szczyt w WWE:

”Nie jest to dla mnie zaskoczeniem, że osoby pokroju AJ Stylesa, Austina Ariesa oraz Bobby’ego Roode’a są na szczycie. Jest to trochę zabawna historia, ponieważ nikt się nie spodziewał iż rok 2017 będzie należał do nas. Cieszę się, że mogę liczyć na współpracę z najbliższymi osobami dla mnie”.