Uwaga na Spoilery! Wyzwanie Brocka Lesnara, Bill Goldberga na RAW, Były NXT Champion na RAW, Big Show w dark matchu

» Podczas najnowszego odcinka Monday Night RAW Paul Heyman w imieniu swojego klienta Brocka Lesnara wyzwał Billa Goldberga do walki podczas WrestleManii 33, która odbędzie się w Orlando na Florydzie. Kto waszym zdaniem zostanie zwycięzcą tego feudu, gdyż na największej gali roku panowie stoczą ze sobą ostatni pojedynek?

» WWE za pośrednictwem Twittera poinformowało, że w przyszłym tygodniu na Monday Night RAW zawita Bill Goldberg, który wypowie się na temat wyzwania Paula Heymana dotyczącego ostatniej walki z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 33:

» Podczas wczorajszego segmentu na RAW z udziałem WWE COO Triple H niespodziewanie zjawił się były WWE NXT Champion Samoa Joe, który brutalnie zaatakował Setha Rollinsa i dołączył do czerwonego brandu. Jak myślicie, dlaczego WWE nie zdecydowało się na debiut Samoa Joe podczas gali Royal Rumble?

» Członek WWE Creative Team Jimmy Jacobs za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie z Sethem Rollinsem z okazji 10-lecia Wrestling Society X:

» Poniżej przedstawiamy materiał promujący dzisiejszy odcinek WWE SmackDown Live, podczas którego John Cena wypowie się na temat zdobycia WWE Championship:

» Po zejściu poniedziałkowego Monday Night RAW z anteny w ringu pojawił się Brock Lesnar, który ogłosił, że zmierzy się z pierwszym wrestlerem, który wyjdzie na rampę. Na wyzwanie zareagował The Big Show, który próbował wyprowadzić swoją akcję kończącą, ale nadział się na F-5 od Brocka Lesnara. Tym akcentem zakończyliśmy RAW Dark Match.