Uwaga na Spoilery! Walka wieczoru Extreme Rules 2017, John Cena o pracy w aktorstwie, Wypowiedź The Hardy Boyz, Theme song gali BackLash

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW Generalny Manager Kurt Angle ogłosił, że na gali Extreme Rules odbędzie się Fatal 5-Way Match o miano pretendenta o miano pretendenta do WWE Universal Championship, który obecnie jest w posiadaniu Brocka Lesnara. Warto zaznaczyć, że udział w starciu wezmą takie gwiazdy jak: Seth Rollins, Samoa Joe, Finn Balor, Bray Wyatt oraz Roman Reigns. Warto zaznaczyć, że pierwotne plany dotyczące Brocka Lesnara były takie, że na gali Extreme Rules zmierzy się on z Braunem Strowmanem, ale w wyniku kontuzji jakiej się nabawił zawodnik plany diametralnie uległy zmianie.

» WWE SmackDown Live Superstar John Cena udzielił wywiadu dla The Toronto Sun, w którym wypowiedział się na temat swojej kariery aktorskiej oraz motywacji do odniesienia sukcesu:

”Aktualnie jestem w bardziej komfortowej sytuacji niż to miało miejsce 10 lat temu. W każdym razie cieszę się z pracy w aktorstwie i mam nadzieję, że uda mi się stworzyć jeszcze kilka dobrych filmów. Staram się pracować bardzo ciężko, być miłą osobą oraz traktować wszystkich z należytym szacunkiem i to jest klucz do sukcesu”.

» WWE RAW Tag Team Champions Matt i Jeff Hardy w poniższym materiale wideo poinformowali o tym, że na najbliższej gali PPV Extreme Rules zmierzą się z Sheamusem oraz Cesaro o pasy tag teamowe:

» WWE Music Group za pośrednictwem Twittera poinformowało o nazwie utworu, który będzie oficjalnym theme songiem gali WWE PPV BackLash 2017: