Uwaga na Spoilery! Stan zdrowia Scotta Halla, IC Match na Extreme Rules, Io Shirai w WWE, Zapowiedź wydarzeń na SmackDown

» Portal internetowy WrestlingNews.com donosi, że po wczorajszym evencie federacji WAW w Lowestoft do szpitala trafił Scott Hall, który znajdował się na zapleczu podczas tego wydarzenia. W pewnym momencie Hall of Famerowi zrobiło się słabo i został natychmiast przewieziony do pobliskiego szpitala. Ricky Knight poinformował o pozytywnym przejściu testów medycznych przez Scotta dzięki czemu będzie on mógł wkrótce powrócić do domu. Warto wspomnieć o tym, że w 2010 roku Scott Hall przeszedł operację z powodu problemu z sercem.

» Podczas wczorajszego odcinka czerwonej tygodniówki WWE Hall of Famer Kurt Angle ogłosił, że na gali Extreme Rules odbędzie się Intercontinental Championship Match, w którym obecny mistrz Dean Ambrose zmierzy się z The Mizem, a wszystko to ponieważ Mike złożył swoje zażalenie w sprawie zakończenia jego ostatniej walki o tytuł.

» Dave Meltzer z portalu F4WOnline.com poinformował o zaakceptowaniu propozycji kontraktu przez japońską gwiazdę wrestlingu Io Shirai, która wkrótce przybędzie do WWE Performance Center. Warto wspomnieć o tym, że jakiś czas temu zawodniczka przebywała w PC jednak nie zdecydowała się na podpisanie kontraktu z federacją, ale w ostatnim rozrachunku zawodniczka zmieniła swoje zdanie.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź wydarzeń, które będą miały miejsce podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live: