Rozstanie Paige z Alberto El Patronem?, Niepewna przyszłość Io Shirai w WWE, Debiut Bobby’ego Fisha w NXT, Johnny Mundo o problemie The Miza w WWE

» Strona internetowa SEScoops.com informuje o tym, że WWE Women Paige oraz jej narzeczony Alberto El Patron rozstali się zeszłej nocy podczas pobytu w Orlando. Według innych źródeł informacyjnych głównym powodem rozstania pary były kwestie dotyczące przyszłości zawodniczki w wrestlingu. Warto wspomnieć o tym, że w zeszłym miesiącu pojawiły się głosy mówiące o tym, że para planuje ślub jeszcze w tym roku. Na obecną chwilę nie wiemy, czy są to prawdziwe informacje, czy też plotki wyssane z palca:

» Była World of Stardom Champion Io Shirai jakiś czas temu przeprowadziła się do Orlando w celu rozpoczęcia swojej przygody z federacją WWE jednak jak się okazało zawodniczka zmaga się z pewnymi urazami szyi przez co w połowie lipca zostanie poddana badaniom, które pozwolą zawodniczce na występy w ringu. Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio zauważył, że urazy Shirai zostały wykryte kilka dni temu podczas bdania medycznego i na obecną chwilę nie wiadomo co stanie się z zawodniczką jeśli jej urazy okażą się zbyt poważne.

» Były Ring of Honor Superstar Bobby Fish zadebiutował w WWE NXT podczas nagrywania zeszłotygodniowych tapingów TV w Full Sail University. Poniżej przedstawiamy wejście zawodnika do ringu:

» Lucha Underground Star Johnny Mundo wystąpił w podcaście But I Digress prowadzonym przez Kevina Gilla, w którym wypowiedział się na temat problemów The Miza w szatni WWE:

”Podczas mojego pobytu w WWE miałem okazję obserwować drobną sprzeczkę z udziałem Chrisa Benoita oraz The Miza, który został wyrzucony z szatni przez nieżyjącego już zawodnika, ponieważ ten jadł kurczaka nad torbą Scotta Armstronga i zdaniem Chrisa było to lekceważące zachowanie jednak The Undertaker wstawił się za wielokrotnym mistrzem IC i zaprosił go z powrotem do szatni”.