Adam Cole dołączy do WWE NXT?, Zack Knight o przyszłości Paige, Samoa Joe na temat propozycji WWE

» Adam Cole niedawno udzielił wywiadu dla portalu ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat odejścia z Ring of Honor, członka Bullet Club Kenny’ego Omegi oraz możliwości pracy w NXT:

”Po raz pierwszy będę miał okazję sprawdzić jak wyglądają pokazy Ring of Honor od zewnątrz, ponieważ nie jestem już czynnym wrestlerem tej federacji. W 2010 roku dołączyłem do ROH i od tego momentu nawet nie przeszło mi przez myśl, że rozstanę się z tą wspaniałą federacją, ale z drugiej strony oglądanie z zewnątrz pokazów może okazać się całkiem fajnym doświadczeniem. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się podpisać kontrakt z jakąś federacją, czy to Ring of Honor, czy też inną”.

”Czuję się jakbym był liderem The Bullet Club w Stanach Zjednoczonych natomiast Kenny Omega w Azji, a dokładniej w Japonii. Oczywiście cieszę się, kiedy możemy pracować razem jednak zdarza się to bardzo rzadko. Kiedy pracujemy ze sobą czasami nie potrafimy dojść do porozumienia, ale wystarczy jedno spojrzenie prosto w oczy i od razu sytuacja zmienia się o 360 stopni. Musimy się przyjaźnić, musimy być jak bracia o czym świadczą ostatnie słowa Bullet Club – Są to mężczyźni, którym nie wolno patrzeć prosto w oczy, dwa samce alfa”.

”Chciałbym dołączyć do NXT, przede wszystkim z tego względu iż jestem fanem tej tygodniówki. Wydaje mi się, że marka rozwija się, a ich pokazy TakeOver stoją na najwyższym poziomie. Fani są świetni i chciałbym mieć możliwość występowania przed nimi oczywiście nie na stałe 😛 Może w końcu po odniesieniu sukcesów w NXT otrzymałbym szanse na dołączenie do RAW lub SmackDown. Myślę, że to może być bardzo fajna zabawa i możliwość współpracy ze wspaniałymi wykonawcami”.

» Zack Knight – brat WWE Women Paige udzielił wywiadu dla Memorabilia Guy, w którym wypowiedział się na temat związku swojej siostry z Alberto El Patronem:

”Na początku nasza rodzina nie była pewna tego co się dzieje między Alberto, a Paige. Jednak moja siostra jest 24-letnią dziewczyną, która w wieku 18 lat zyskała sławę po czym nabawiła się straszliwej kontuzji, przez którą nie wiemy co będzie dalej. Może być to koniec jej przygody z wrestlingiem, albo początek czegoś nowego. Jednak fakt uczestniczenia Paige oraz Alberto w pokazach naszej federacji WAW jest czymś niesamowitym. Alberto to świetny facet, który sam przychodzi do nas i oferuje swoje usługi. On przez wiele lat był na szczycie i wie na czym polega wrestling. Każdego dnia otrzymujemy mnóstwo wiadomości z prośbą możliwości występu z najlepszymi wrestlerami pracującymi dla WAW”.

» WWE RAW Superstar Samoa Joe wystąpił gościnnie w Talk Is Jericho, czyli podcaście prowadzonym przez Chrisa Jericho. Samoa wypowiedział się na temat podpisania kontraktu z WWE:

”Było to zdecydowanie coś w rodzaju komunikacji sieciowej. Wydaje mi się, że pierwszą osobą, która się ze mną skontaktowała był Paul Heyman. Wysyłaliśmy do siebie tweety i w ciągu kilku lat udało mi się go dobrze poznać. Następnie rozmawiałem z Joeyem Mercurym, który zapytał mnie o to czy zamierzam pozostać w TNA. Znamy się od kilku lat jeszcze zanim pracowaliśmy w Ring of Honor. Myślę, że po otrzymaniu propozycji od WWE nie zastanawiałem się zbyt długo nad nią, ponieważ dali mi większe możliwości niż miało do zaoferowania Impact Wrestling”.