Alberto El Patron o współpracy z Johnem Ceną, na temat CM Punka oraz odnośnie zakończenia kariery przez Paige

» Alberto El Patron wystąpił gościnnie w podcaście Chair Shots, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Johnem Ceną, CM Punkiem oraz o zakończeniu kariery zapaśniczej przez Paige.

Współpraca z Johnem Ceną:

”John Cena jest fantastycznym facetem. Nienawidzę, kiedy ludzie krzyczą – Nie zasługujesz na to. Prawda jest taka, iż John zasługuje na wszystko, co udało mu się osiągnąć. Jeśli potrafisz stworzyć magię i zabrać ze sobą fanów na kolejny poziom, to jesteś prawdziwym wirtuozem. Bardzo wiele nauczyłem się od niego. Moja przygoda z Johnem była traktowana przeze mnie jako zabawa. Podobał mi się czas spędzony na współpracy z nim, gdyż mieliśmy wiele ciekawych meczów”.

Co sądzisz na temat CM Punka:

”Pamiętam jeden mecz z CM Punkiem w Japonii, ponieważ było to arcydzieło. Dzień przed eventem razem z przyjaciółmi oglądaliśmy arenę, na której nie było nikogo więcej, a w dzień wydarzenia nie było ani jednego wolnego miejsca. Atmosfera w budynku była niesamowita, a ja i Punk jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Darzę go wielkim szacunkiem za to, co zrobił w swojej karierze profesjonalnego wrestlera oraz w MMA, ponieważ trzeba być prawdziwym facetem, aby podjąć się tego wyzwania, wejść do klatki i walczyć”.

Koniec zapaśniczej kariery Paige:

”Cóż szczerze mówiąc już dawno zamknąłem ten rozdział o nazwie Paige. Nie życzę jej złych rzeczy, ale wielka szkoda, że nie może już pracować jako profesjonalna wrestlerka, ponieważ posiada wielki potencjał. Mogła być najbardziej uznaną Divas w całym rosterze WWE, ale cóż takie rzeczy się zdarzają”.