Roman Reigns na temat relacji z Johnem Ceną, AJ Styles odnośnie debiutu w WWE, Sasha Banks opowiada o długości wolnego, Wiadomość o powrocie Paige do WWE

» WWE RAW Superstar Roman Reigns wystąpił w podcaście This Corner, w którym wypowiedział się na temat swojej relacji z Johnem Ceną:

”Muszę być całkowicie szczery w tej sprawie. Ja i John byliśmy blisko siebie, ale nie mogę stwierdzić, że jesteśmy jakimiś bliskimi przyjaciółmi. Mam do niego ogromny szacunek za to co zrobił dla biznesu jakim jest wrestling co sprawia, że nasz konflikt jaki prowadzimy w telewizji jest czymś nadzwyczajnym i rzadko spotykanym. Nie zamierzam do serca wszystkiego co mówi mój przeciwnik, ponieważ nie obchodzi mnie jego zdanie na mój temat”.

» WWE SmackDown Superstar AJ Styles udzielił wywiadu dla BOOM! Studios WWE, w którym wypowiedział się na temat swojego debiutu w WWE:

”To była bardzo ważna noc w mojej karierze. Śmiem twierdzić, że najważniejsza! Wydaje mi się, że nie łatwo jest osiągnąć tak wiele jednego dnia…. Niesamowite miejsce. Ciężko jest mi opisać słowami to co czułem w momencie debiutu w największej federacji na świecie. To było coś niewiarygodnego. Niewielu ludzi ma możliwość odbycia takiego debiutu w WWE jak ja, więc po prostu była to bardzo fajna i ekscytująca przygoda”.

» WWE RAW Women Sasha Banks udzieliła wywiadu dla Bleacher Report, w którym wypowiedziała się na temat odpoczynku na jaki niestety nie może liczyć:

”Szczerze mówiąc czasami jest szansa, aby dostać chwilę czasu wolnego dla siebie tak jak to miało miejsce w zeszłym tygodniu. Niedawno wróciliśmy z Australii – każdego dnia lecimy w jakieś wyznaczone miejsce i najgorsza w tym wszystkim jest różnica czasu, ponieważ ciężko się połapać we wszystkim i za każdym razem człowiek zadaje sobie pytanie…. Jaka teraz jest godzina i pora dnia? W moim rodzinnym domu nie byłam obecna od czasu huraganu. Chciałabym otrzymać chociaż tydzień wolnego od WWE, ponieważ bardzo tęsknie za moim domem”.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie, Cathy Kelley wypowiedziała się na temat powrotu do federacji byłej dwukrotnej mistrzyni kobiet Paige, która w tym tygodniu pojawiła się w WWE Performance Center i rozpoczęła swój trening przygotowawczy do powrotu na ring: