Roman Reigns komentuje incydent na RAW, Sasha Banks o bezradności wobec występów na RAW, Uczestniczka Mae Young Classic na gali MLW

» WWE RAW Superstar Roman Reigns wystąpił w podcaście This Corner, w którym wypowiedział się na temat szybkiej reakcji dotyczącej sytuacji z ostatniego segmentu na RAW:

”John jest prawdziwym Johnem, który jeśli coś ma nam do przekazania to trzeba się liczyć z tym, że będzie grał fair i będzie w stu procentach z tobą szczery. Przez lata John jest osobą, od której można się wiele nauczyć i nasłuchać cennych rad. Jednak jego najcenniejszą zaletą jest prawdomówność o czym mogliśmy dowiedzieć się podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW, gdzie otworzył mi się rozporek w spodniach, a 16-krotny mistrz WWE zwrócił mi uwagę w tej sprawie”.

» WWE RAW Women Sasha Banks udzieliła wywiadu dla Bleacher Report, w którym wypowiedziała się na temat swojej bezradności/niewiedzy dotyczącej Monday Night RAW:

”Niewiedza sprawia, że mój każdy występ na RAW jest czymś ekscytującym. Prawda jest taka, że wolałabym wcześniej wiedzieć co będę robiła danego dnia i przygotować się do tego. Niestety sytuacja wygląda zupełnie inaczej i każdy stara się robić wszystko co tylko możliwe w jak najlepszy sposób. Każdego poniedziałku nie mam pojęcia czego będę mogła spodziewać się po moim występie na Monday Night RAW. Właśnie tym różni się RAW od NXT. Na czerwonej tygodniówce wszystko dzieje się na żywo i wszystko może się zdarzyć. Ktoś może doznać kontuzji podczas wejścia, czy podczas samego pojedynku i nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Natomiast w NXT odbywają się cztery tapingi w ciągu miesiąca, wiesz co masz robić i robisz to najlepiej jak potrafisz”.

» MLW wydało następujące oświadczenie:

”W dniu 5 października w Orlando na gali MLW ONE-SHOT ON dojdzie do starcia z udziałem Santany Garrett i Mia YIM, która zaledwie dwa tygodnie temu rywalizowała w turnieju Mae Young Classic. Po dwóch niesamowitych pojedynkach stoczonych dla WWE, Mia chce pokazać swoje ogromne umiejętności w starciu z obecną Wonder Woman jaką jest Santana Garrett”.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki jakie obejrzymy podczas tego wydarzenia:

Singles Match:
Ricochet vs. Shane “Swerve” Strickland

Singles Match:
MVP vs. Sami Callihan

Singles Match:
Jeff Cobb vs. “Filthy” Tom Lawlor

Singles Match:
Santana Garrett vs. Mia Yim