Botche Nia Jax na RAW, Byron Saxton na SmackDown, Rey Mysterio na evencie MCW, Zapowiedź Total Divas

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW Nia Jax źle wykonała akcję na byłej mistrzyni kobiet Charlotte Flair, a także panie nie zrozumiały się podczas wykonywania moonsaultu przez Charlotte. Dave Meltzer z The Wrestling Observer Newsletter donosi, że na zapleczu doszło do małej sprzeczki między Charlotte oraz Nia Jax. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z tego incydentu:

» Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się informacja dotycząca przenosin Davida Otungi ze SmackDown na Monday Night RAW w związku z czym nie pojawił się on w loży komentatorskiej podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live. Jego miejsce zastąpił Byron Saxton.

» Federacja MCW Pro Wrestling ogłosiła, że 22 kwietnia podczas eventu w Joppa pojawi się były WWE Superstar Rey Mysterio, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie, a także porozmawiać. Oprócz AAA Hall of Famera podczas eventu zjawią się: MCW Heavyweight Champion Sean Studd, Andy Vineberg, Bruiser, Lio Rush, Ryan McBride, Ken Dixon oraz MCW Women’s Champion Melina.

» Federacja World Wrestling Entertainment wciąż nie wspomina nic o Paige oraz Alberto El Patronie w materiałach promujących Total Divas. Także w galeriach zdjęciowych i w mediach społecznościowych nie ma wzmianki na temat Paige oraz Patrona. Poniżej przedstawiamy najnowszy zwiastun Total Divas: