Czy Samoa Joe kontuzjował Jeffa Hardy’ego?, Konnan opowiada o trenowaniu syna Reya Mysterio, Paige vs Charlotte Flair na TLC

» Podczas ostatniego live eventu WWE w Winnipeg, Jeff Hardy został brutalnie zaatakowany przez Samoa Joe w trakcie swojego wejścia na arenę. Następnie były mistrz NXT wziął mikrofon i wypowiedział następujące słowa:

„Po raz kolejny Jeff Hardy jest nieprzytomny. Niestety wasz bohater znowu was zawiódł i nie będzie w stanie walczyć tej nocy! Więc pamiętajcie, pijcie odpowiedzialnie”.

Na obecną chwilę nie wiadomo, jak czuje się Jeff Hardy, ale podobno przy upadku lekko uszkodził sobie łokieć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@samoajoe_wwe is out of control, here at #WWEWinnipeg

Post udostępniony przez WWE (@wwe)

» Konnan wypowiedział się na temat szkolenia Dominica, czyli syna Reya Mysterio, który z pewnością będzie porównywany do swojego ojca:

„Z pewnością będą go porównywać do ojca. Rey Mysterio chce upewnić się, że jego syn zostanie odpowiednio wyszkolony, więc kontynuuje swoje treningi w szkole Lance’a Storma. On później wyśle go do Japonii, a następnie do szkoły prowadzonej przez WWE Hall of Famera Bookera T. Tam otrzyma wielką dawkę nauki i kiedy wejdzie do ringu, to będzie prezentował się bardzo dobrze”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy konfrontację obecnej GM SmackDown Live, czyli Paige z Charlotte Flair. Miała ona miejsce w 2015 roku na gali PPV TLC, gdzie na szali został postawiony WWE Divas Championship. Zwycięstwo odniosła Charlotte Flair: