Babatunde Aiyegbusi pokonał EVOLVE Championa, Triple H odpowiedzialny za gimmick Aleistera Blacka?, Hunter obecny na gali boksu

» Podczas wczorajszego live eventu w Venice Community Center z udziałem gwiazd WWE NXT, Babatunde Aiyegbusi odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem wyższość naszego rodaka musiał uznać Fabian Aichner, który aktualnie znajduje się w posiadaniu EVOLVE Championship. Tak więc trzeba przyznać, że to kolejny bardzo udany weekend z udziałem Babsa.

» WWE NXT Superstar Aleister Black wypowiedział się na temat WWE COO Triple H, który pomógł mu w wymyśleniu nowego nick name’u:

„To była burza myśli, w której skład wchodziłem ja oraz Triple H. Próbowaliśmy kręcić różnymi nazwami w różne kierunki, ale to było ciężkie doświadczenie. Zauważył, że ja głównie skupiałem się na imionach, więc podawał mi różne, a ja je głównie odrzucałem. W ostatecznym rozrachunku udało się znaleźć nazwę Aleister Black i nam się spodobała. Tak więc, dlatego w NXT występuję jako Aleister Black, a nie Tommy End jak to miało miejsce na scenie niezależnej”.

» WWE COO Triple H pojawił się w Madison Square Garden na gali boksu, gdzie miał okazję obejrzeć zwycięstwo Vasiliya Lomaczenki nad Jose Pedrazą. Poniżej przedstawiamy zdjęcie Huntera z mistrzem: