Powód nieobecności kobiet na live eventach WWE, Groźny incydent z udziałem Nia Jax, Czy Lars Sullivan zamienił Aleistera Blacka w papier toaletowy?

» Podczas ostatnich live eventów z udziałem gwiazd federacji World Wrestling Entertainment nie byliśmy świadkami konfrontacji z udziałem kobiet, które były trzymane z dala od kwadratowego pierścienia. Podobno powodem nieobecności wrestlerek na eventach jest fakt iż ćwiczą swój występ podczas Money in the Bank Ladder Matchu na gali PPV Money in the Bank. Jak wiadomo w Chicago aktualnie przebywa była mistrzyni kobiet RAW, Alexa Bliss, która zrobiła sobie nowy tatuaż w pobliskim salonie.

» RAW Women’s Champion, Nia Jax za pośrednictwem Twittera poinformowała, że prawie została zmuszona do zakupu nowego domu po tym, jak niemal podpaliła swój dotychczasowy. Według jednego z uczestników tego zdarzenia, wrestlerka przez prawie pięć minut próbowała zabić robaka za pomocą sprayu, aż doprowadziła do pożaru:

Warto zaznaczyć, że podczas dzisiejszej gali WWE PPV Money in the Bank, Nia Jax zmierzy się z Rondą Rousey o mistrzostwo kobiet RAW.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego pojedynku na TakeOver w Chicago, Lars Sullivan za pośrednictwem Twittera stwierdził, że zamierza zmienić Aleistera Blacka w papier toaletowy:

”Dziś zamieniam Aleistera Blacka w papier toealetowy. Po dzisiejszej nocy facet z tatuażami będzie znany jako facet, który stracił mistrzostwo”.