Carmella zostanie WWE United States Championem?, Dolph Ziggler ostrzega Setha Rollinsa, Aleister Black przerywa milczenie o kontuzji

» Na stronie WWE.com pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na osobę, która powinna pokonać R’Trutha i zyskać miano pretendenta do United States Championship. Tak przedstawiają się aktualne wyniki głosowania:

Carmella – 45 procent głosów
Shinsuke Nakamura – 25 procent głosów
Randy Orton – 16 procent głosów
Jeff Hardy – 15 procent głosów

Carmella znalazła się w ankiecie, ponieważ R’Truth uznał, że najlepszym sposobem na zdobycie tytułu mistrzowskiego na SummerSlam jest pokonanie Carmelii podobnie jak Charlotte Flair.

» Podczas ostatniego live eventu WWE w Norfolk, WWE Intercontinental Champion Dolph Ziggler miał do przekazania kilku słów swojemu rywalowi, z którym zmierzy się na SummerSlam:

”Rollins! Do zobaczenia na SummerSlam. Z wielką przyjemnością posiadałeś Intercontinental Championship. Jedyną różnicą między tobą, a mną jest to, że o niego nie dbasz, a to będzie twój upadek”.

» Jakiś czas temu były WWE NXT Champion, Aleister Black został znaleziony na parkingu podczas środowego odcinka. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto był odpowiedzialny za brutalny atak na wrestlerze z Europy. Mimo wszystko William Regal zdecydował, że na TakeOver w Brooklynie odbędzie się Last Man Standing Match z udziałem Johnny’ego Gargano i Tommaso Ciampy. Black za pośrednictwem Instagrama opublikował kilka ciekawych zdjęć po odcinku NXT:

So it begins.

Post udostępniony przez Aleister Black (@aleister_black)

RIP Aleister Black / Long live Aleister Black

Post udostępniony przez Aleister Black (@aleister_black)