Kolejne wielkie zwycięstwo Babsa na evencie NXT, Tessa Blanchard o przyszłości w Impact Wrestling, Aktorska kariera CM Punka

» Podczas ostatniego live eventu z udziałem gwiazd WWE NXT w Cocoa Beach doszło do konfrontacji z udziałem Marcela Barthela oraz Babatunde Aiyegbusiego. Jak się okazało swoje kolejne zwycięstwo w NXT odniósł nasz rodak, który bez większego problemu poradził sobie w starciu z doświadczonym Niemcem, który jest osobą odpowiedzialną za promowanie innych wrestlerów. Poniżej przedstawiamy pozostałe wyniki eventu:

* Raul Mendoza def. Kona Reeves

* Lars Sullivan def. Jason i Mohamed Fahim

* Mark Coffey i Joe Coffey def. Big Boa i Mars Wang

* Lars Sullivan def. Dan Matha

* NXT Tag Team Champions Roderick Strong i Kyle O’Reilly def. The Mighty

* The Velveteen Dream def. Brennan Williams

* Kairi Sane, Nikki Cross i Jessie Elaban def. NXT Women’s Champion Shayna Baszler, Lacey Evans i Bianca Belair

» Tessa Blanchard udzieliła wywiadu dla Icon Versus, w którym wypowiedziała się na temat swojej przyszłości w Impact Wrestling:

”Moim głównym celem w Impact jest zostanie Knockout Division Champion. Będę miała taką okazję w najbliższym czasie, kiedy to przyjdzie mi się zmierzyć z Allie i Su Yung. Posiadanie tego tytułu oznacza, że jesteś najlepsza w danej branży. Ja siebie nazywam The Uncrowned Champion, ponieważ jestem najlepszą kobietą w Impact Wrestling!…. Chcę robić wszystko, co możliwe w wrestlingu. Chcę pojawiać się wszędzie, gdzie tylko można i zmagać się z każdym”.

» Obecny UFC Star CM Punk będzie pełnił główną rolę w filmie zatytułowanym Team Player – podaje portal PWInsider.com. Były wrestler nakręcił już własne sceny do kolejnego horroru Rabida, w którym także występuje AJ Styles. Punk będzie także gospodarzem nowego sezonu Netflix’s Ultimate Beastmaster.