Morderczy trening Babsa w WWE Performance Center, 10-lecie Curtisa Axela w WWE, Atak slow motion Eliasa na Rollinsie

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy dwie gwiazdy WWE NXT, Larsa Sullivana oraz Babatunde Aiyegbusiego. Panowie na przemian korzystają z mega ciężkiego sprzętu wykonując z nim przysiady. Takie treningi odbywają się regularnie w WWE Performance Center w Orlando:

» Członek The B Team, Curtis Axel świętował wczoraj dziesięciolecie występów w federacji World Wrestling Entertainment. Były podopieczny Paula Heymana podpisał kontrakt z największą wrestlingową organizacją w czerwcu 2008 roku i na początku występował w rozwojówce FCW, a następnie znalazł się w drugim sezonie WWE NXT. Wrestler taką informację zamieścił na swoim koncie na Twitterze:

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie został zamieszczony materiał wideo ”Slow Motion”, w którym Elias uderza gitarą WWE Intercontinental Championa Setha Rollinsa. To wydarzenie miało miejsce podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW. Jak się okazało ten atak doprowadził do zatwierdzenia walki dwójki wrestlerów na gali Money in the Bank: