Uwaga na Spoilery! Czy The Fiend pojawił się na RAW?, Dark match po RAW, Pożegnanie Tommaso Ciampy

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka Monday Night RAW odbył się dark match, w którym The Fiend pokonał Setha Rollinsa i zachował WWE Universal Championship. Walka ta odbyła się w stypulacji steel cage. Była to pierwsza skuteczna obrona tytułu mistrzowskiego przez Braya, który podczas WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej pokonał ówczesnego mistrza. Bray nie wystąpił w telewizji na Monday Night RAW, ponieważ jest przypisany do brandu SmackDown. Pojedynek tej dwójki trwał około 4-5 minut i w nim fani obecni na arenie mogli zauważyć, jak Seth wykonuje kilka Curb Stomp, jednak to nie pomogło mu w odniesieniu wygranej. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z walki:

» WWE NXT Superstar Tommaso Ciampa poinformował, że zakończył swoją działalność na Twitterze. Chwilę po zejściu z anteny poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW, na Twitterze pojawiła się wiadomość, która brzmi następująco:

“Do widzenia, Twitter. Nic nie ma znaczenia”.

Wrestler NXT pojawił się także w zeszłym tygodniu na SmackDown Live, jako niespodziewany gość w programie MizTV prowadzonym przez The Miza. Jego obecność doprowadziła do walki z udziałem tej dwójki, którą możecie obejrzeć poniżej: