Charlotte Flair vs Sasha Banks na Hell in a Cell, Zack Gibson zamierza zdominować dywizję NXT UK, Babs coraz bliżej debiutu w NXT TV

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy RAW Women’s Championship Match z udziałem Sashy Banks oraz Charlotte Flair, który miał miejsce w 2016 roku na gali PPV Hell in a Cell. W tej walce poznaliśmy nową mistrzynię kobiet, którą okazała się Charlotte po wykonaniu Natural Selection przypięła swoją rywalkę:

» WWE NXT UK Star Zack Gibson udzielił wywiadu dla The Mirror, w którym wypowiedział się na temat wrestlera, z którym chciałby się zmierzyć w dywizji NXT UK:

”Jeśli spojrzycie na Trenta Sevena, Tylera Bate’a oraz Pete’a Dunne’a, to wiecie, że oni dotarli do federacji World Wrestling Entertainment już rok temu. W tym czasie dominowali, ale teraz ja jestem w dywizji United Kingdom, więc idę po nich”.

» Podczas ostatniego live eventu WWE NXT w Largo, Babatunde Aiyegbusi miał okazję zmierzyć się z bohaterem TakeOver w Brooklynie, czyli The Velveteenem Dreamem. Niestety nasz rodak musiał uznać wyższość swojego przeciwnika, ale warte uwagi jest, to że poradził sobie bardzo dobrze, a oficjele WWE są zadowoleni z postępów Babsa.