WWE NXT Halloween Battle Royal Match z Babsem, AJ Styles obronił mistrzostwo na SmackDown?, Debiut Matta Riddle na dzisiejszym NXT TV

» Na oficjalnym kanale federacji WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo z corocznego WWE NXT Halloween Battle Royal Matchu, który odbył się podczas weekendowego live eventu w Orlando. Wideo zawiera takie postacie jak EC3 przebrany za Batmana, Drake Maverick przebrany za Robina, Angelo Dawkins przebrany za Keitha Lee, Otis Dozovic za Mandy Rose, Matt Riddle jako kurczak, Kassius Ohno jako T-Rex oraz Babs przebrany za Minionka:

» Podczas wtorkowego SmackDown dowiedzieliśmy się, że na listopadowym evencie WWE Crown Jewel dojdzie do konfrontacji z udziałem Samoa Joe oraz AJ Stylesa o WWE Championship. Mistrz za pośrednictwem Twittera wypowiedział się o swojej wygranej z Danielem Bryanem na SmackDown oraz piątkowym wydarzeniu:

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas dzisiejszego odcinka WWE NXT. Warto zaznaczyć, że doczekamy się debiutu Matta Riddle w starciu z Menziesem:

Single Match
Matt Riddle vs Luke Menzies

Tag Team Match
The Street Profits vs The Mighty

Single Match
Nikki Cross vs Mercedes Martinez

Oney Lorcan i Danny Burch vs Humberto Carrillo

Tag Team Match
The War Raiders vs Adam Cole i Bobby Fish