Plany WWE dotyczące powrotu Trish i Lity na dłużej, Wielkie osiągnięcie Amber Novy, Brooke Adams urodziła drugie dziecko

» Oficjele WWE planują wykorzystać WWE Hall of Famers Trish Stratus oraz Litę na większe wydarzenia PPV takie jak Royal Rumble, czy WrestleManię. Już teraz wiemy, że trwają prace nad przyszłością Teamu Bestie. Portal PWInsider.com twierdzi, że te panie zostaną wykorzystane w jednym z dwóch znaczących tag team matchów, ale nie wiadomo, kto miałby się z nimi zmierzyć. Trish oraz Lita powrócili do ringu na Evolution pokonując Alicię Fox i Mickie James. Następnego dnia wrestlerki wzięły udział w dziesięcioosobowym tag team matchu, gdzie razem z Nattie, Sashą Banks i Bayley pokonały Mickie James, Fox oraz The Riott Squad.

» Niezależna wrestlerka Amber Nova zajęła trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie Cover Girl Maxim 2019. Wrestlerka podziękowała fanom za wsparcie publikując zdjęcie za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda sceny niezależnej będzie uczestniczką I Believe in Wrestling z udziałem Larry’ego Zbyszko, Wesa Brisco, Jesse’a Neala oraz pozostałych członków Team Vision Dojo.

» Była Impact Knockouts Champion Brooke Adams aka Brooke Tessmacher przywitała swoją córkę, Phoenix Presley-Lee Piper, która urodziła się o godzinie 4:45. Jest, to drugie dziecko Brooke, która ma również synka:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

We’re getting closer and closer!

Post udostępniony przez BROOKE ADAMS (@realbrookeadams)