Czy Ronda Rousey cieszy się z pobytu w WWE?, WWE NXT Star powraca do wXw + NXT Germany, Segment z Hoganem na Crown Jewel

» WWE RAW Women’s Champion Ronda Rousey w rozmowie dla People Magazine wypowiedziała się na temat swojej przygody z WWE:

”To dla mnie nowość, od bycia Olimpijczykiem i wojownikiem do koncentrowania się na tym, co aktualnie robię, czyli wrestlingu. Jestem gotowa do każdego występu i jestem z tego bardzo szczęśliwa, ponieważ mogę się jednocześnie dobrze bawić i relaksować. Mam bardzo dobry okres i cieszą mnie podróże po całym świecie”.

» Niemiecka federacja wXw poinformowała, że WWE NXT Superstar Marcel Barthel (Axel Dieter Jr) pojawi się 22 grudnia w Oberhausen na evencie z okazji 18-lecia. W ostatnim czasie oficjele WWE rozmawiali z niemieckim rynkiem na temat wprowadzenia marki NXT Germany, dzięki czemu doczekamy się większej współpracy między obiema stronami.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o występie WWE Hall of Famera Hulka Hogana na evencie Crown Jewel, który odbędzie się w najbliższy piątek. Na obecną chwilę nie wiadomo w jakiej roli wystąpi Hulk, ale oprócz niego na show zawita Jimmy Hart, który jest dobrym przyjacielem nieczynnego wrestlera. Zagraniczne źródła informują, że dojdzie do krótkiego segmentu z udziałem Hulka Hogana.