Kto wiedział o diagnozie Romana Reignsa?, Ronda Rousey popiera organizację Crown Jewel, Paige opowiada o pomocy WWE Women’s

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że Seth Rollins oraz Dean Ambrose nie zostali poinformowani o diagnozie Romana Reignsa. Godzinę przed rozpoczęciem poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW członkowie The Shield dowiedzieli się o tym, że Roman zrzeknie się WWE Universal Championship, ale nie wiedzieli z jakiego powodu. Oprócz WWE COO Triple H o sytuacji Romana Reignsa wiedzieli Kevin Dunn, Mark Carrano, Dave Kapoor oraz Ed Koskey.

» WWE RAW Women’s Champion Ronda Rousey stwierdziła, że byłoby to niewłaściwym posunięciem dla WWE, gdyby nie odbył się event Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej:

”Myślę, że anulowanie eventu Crown Jewel byłoby złym posunięciem, ponieważ jest to okazja do dzielenia się naszą kulturą i znalezienia tego, co mamy ze sobą wspólnego. To jest czas, aby dowiedzieć się, co nas łączy i mam nadzieje, iż będziemy mogli się lepiej zrozumieć. Takie wydarzenie jak Crown Jewel uświadamia nam, że jesteśmy uwielbiani na całym świecie”.

» GM SmackDown Paige wypowiedziała się na temat młodych kobiet występujących w federacji WWE, które mogą liczyć na pomoc z jej strony:

”Odsuwam na bok supergwiazdy WWE i udzielam porad młodszym kobietom. Czuję się trochę jak matka Mandy Rose oraz Soni Deville, ponieważ byłam z nimi w Tough Enough jako sędzia, a także kiedy powróciłam do profesjonalnego wrestlingu. Razem z nimi pojawiłam się w telewizji i za uwielbiam spędzać z nimi wolny czas. Dziewczyny z The IIconics również podchodzą do mnie i proszą o porady, a jest to jedna z moich ulubionych rzeczy, jakie robię w wrestlingu”.