Kiedy do ringu WWE powróci Samoa Joe?, Jim Duggan popiera decyzję oficjeli WWE, Bully Ray wierzy w zwycięstwo Becky Lynch na Evolution

» Samoa Joe jest obecnie nieczynny z powodu kolejnego obrażenia – podaje portal The Wrestling Observer Newsletter. Na obecną chwilę nie wiadomo nic więcej w sprawie urazu wrestlera, ale nie otrzymał on zielonego światła od WWE. W zeszłym tygodniu Joe miał zmierzyć się z WWE Championem AJ Stylesem, jednak nie doszło do tej konfrontacji. Swój ostatni pojedynek odbył 9 października na SmackDown Live.

» WWE Hall of Famer „Hacksaw” Jim Duggan w rozmowie z TMZ Sports bronił decyzji WWE odnośnie zorganizowania eventu Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej:

”Myślę, że wszyscy powinni przyzwyczaić się do tej decyzji. Nie można kontrolować tego, co dzieje się w innych częściach świata – powiedział Duggan. Myślę, że Mr. McMahon patrzy na event Crown Jewel jako wielką okazję biznesową i dlatego zamierza tam pojechać, więc z pewnością nie zdecyduje się na anulowanie Crown Jewel. Wszędzie jest coś negatywnego”.

» Becky Lynch ma bronić WWE SmackDown Women’s Championship na gali PPV Evolution w ostatniej walce wieczoru. Bully Ray w najnowszej odsłonie Busted Oper Radio wypowiedział się na temat możliwego zakończenia konfrontacji Becky z Charlotte Flair:

”Myślę, że gdybym ja był osobą odpowiedzialną za booking tejże walki, to z pewnością wprowadziłbym WWE Hall of Famera Rica Flaira, który zostałby wykorzystany przez Becky Lynch. Co się stanie z Charlotte Flair, kiedy przegra na Evolution? Hmmm ciężkie pytanie. Osobiście liczę na bardzo dobre widowisko i mam nadzieję, że w ich walce będzie wiele dramaturgii i być może pojawi się trochę krwi”.