Becky Lynch na temat konfliktu z Charlotte Flair oraz oczekiwaniach odnośnie WWE PPV Evolution

WWE SmackDown Women’s Champion Becky Lynch udzieliła wywiadu dla Las Cruces Sun News, w którym wypowiedziała się na temat swojego konfliktu z Charlotte Flair oraz WWE PPV Evolution:

”Cokolwiek robię teraz, kocham to. Cokolwiek robię, uwielbiam to i mam nadzieję, że ludzie na całym świecie doceniają moją ciężką pracę. W rzeczywistości ludzie próbują sprawiać osoby dobre, chcące robić,to co im się podoba, ale tak nie jest. Mój tata zawsze mi mówił, że żaden dobry uczynek nie jest karany i myślę, że to, co aktualnie dzieje się ze mną jest tego stuprocentowym odzwierciedleniem. Po pewnym czasie miałam już dość o postanowiłam opuścić dom i podróżować po całym świecie. W przeszłości byłam zbytnio skoncentrowana na robieniu właściwych rzeczy, czyli tych których chcą fani WWE. Wreszcie postanowiłam pójść swoją drogą”.

Co sądzisz o WWE PPV Evolution:

”Kiedy dowiedziałam się o PPV Evolution, to moim postanowieniem była chęć pojawienia się na gali jako mistrzyni kobiet SmackDown i wystąpienie w walce wieczoru tego wydarzenia. Wszyscy o tym mówią i niech, to będzie najlepsza płaca za oglądanie kobiecego wrestlingu. Szykuje się najlepszy event z udziałem kobiet WWE, ponieważ Becky Lynch w nim wystąpi i sprawdzi cały ogień”.