Ranking gwiazd WWE względem ESPN.com, Tama Tonga i Tonga Lao chcą Neville’a w Bullet Club, Matt Riddle o swoim debiucie w WWE NXT

» Na stronie ESPN.com pojawił się ranking gwiazd WWE po gali PPV Hell in a Cell, która odbyła się w zeszłym tygodniu. Tak prezentują się aktualne pozycje restlerów:

1 miejsce: Brock Lesnar

2 miejsce: The Miz

3 miejsce: Samoa Joe

4 miejsce: Ronda Rousey

5 miejsce: Drew McIntyre/Dolph Ziggler

6 miejsce: Braun Strowman

7 miejsce: Becky lnych

8 miejsce: Seth Rolins/ Dean Ambrsose

9 miejsce: AJ Styles

10 miejsce Roman Reigns

» Tama Tonga oraz Tonga Lao poinformowali, że rozpoczął się sezon Bullet Club: Fring Squad. Poprzednio panowie zaznaczyli, że chcą, aby dołączył do nich były WWE Cruiserweight Champion Neville oraz kilka kobiet występujących w profesjonalnym wrestlingu. Ta dwójka miała okazję pojawić się na wczorajszym live evencie WWE NXT w Sanford, gdzie również poszukiwali gwiazd, które mogą wzmocnić ich drużynę:

» Matt Riddle zadebiutował podczas wczorajszego live eventu WWE NXT w Sanford, gdzie miał okazję pokonać Fabiana Aichnera. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów wideo z udziałem byłego gwiazdora MMA oraz kilka jego komentarzy. Warto zaznaczyć, że były EVOLVE Champion ma być jedną z czołowych postaci występujących w WWE NXT:

”Właśnie zadebiutowałem w NXT. Właśnie dostałem swoją pierwszą wygraną i czuję się całkiem dobrze, ponieważ minęło wiele czasu, więc mogłem pojawić się na live evencie WWE NXT. Pracuję w nowym miejscu o wielkim prestiżu tak jak, to miało miejsce podczas ostatniego live eventu WWE NXT. Pojawiłem się tam, aby wygrać i udowodnić samemu siebie, że jestem niezaprzeczalny i wiem dokładnie to, czego chcę”.