Neville zapowiedziany na event Big League Wrestling, Zack Ryder ogląda debiut swojej dziewczyny w NXT, Nikki Bella wspiera Romana Reignsa

» Były WWE Cruiserweight Champion Neville, znany na scenie niezależnej jako PAC weźmie udział w evencie organizowanym przez federację Big League Wrestling. Odbędzie się on 18 listopada w Westlands Entertainment Venue w Yeovil. Na obecną chwilę nie wiadomo jaką rolę odegra Neville, ale jego obecność z pewnością przyciągnie wielu fanów.

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją i tekst

» Podczas wczorajszego live eventu WWE NXT w ringu pojawiła się Chelsea Green, która musiała uznać wyższość Deonny Purrazzo. Na pokazie obecny był chłopak wrestlerki, czyli Zack Ryder, który po raz pierwszy miał okazję obejrzeć występ swojej kobiety:

”Nigdy wcześniej nie widziałem, jak @ImChelseaGreen zmaga się na żywo…. więc musiałem upewnić się, że będę w Largo dzisiaj na jej pierwszym @WWENXT matchu. Jestem z Ciebie dumny kochanie…Kocham Cię”.

» Nikki Bella pojawiła się w programie In This Corner, w którym wypowiedziała się na temat reakcji gwiazd na wyznanie Romana Reignsa:

”Wiesz, kiedy pracuję w WWE, to odczuwam dreszcze. Myślę, że wszyscy wciąż są w szoku i to jest bardzo smutna informacja. Nie myślałam, że usłyszę takie słowa z ust Supermana. Jeśli ktoś może walczyć z chorobą, to taką osobą jest Joe, który jest na tyle odważnym facetem, aby móc po wielu latach ponownie skonfrontować się z białaczką. Wszyscy chcemy, aby nasz Big Dog powrócił, ponieważ każde show bez niego będzie zupełnie czymś innym. Modlę się mocno za jego zdrowie”.