Kontuzja głównej wrestlerki RAW, Trzyletni kontrakt Matta Riddle z WWE, The Big Show o rywalizacji Romana Reignsa i Brocka Lesnara

» W ostatnim czasie była RAW Women’s Champion Nia Jax opublikowała GIF na Twitterze podczas ostatniego odcinka RAW, z którego wynika, iż wrestlerka zmaga się z urazem po konfrontacji z Alexą Bliss, jaka miała miejsce na gali PPV Extreme Rules. Wciąż nie wiadomo, kiedy Nia będzie mogła powrócić do ringu WWE(TV), ale niemalże pewny jest jej udział na SummerSlam.

» Matt Riddle anulował wiele występów na scenie niezależnej, ponieważ podpisał trzyletnią umowę z federacją World Wrestling Entertainment, dzięki czemu pojawi się na wydarzeniu NXT TakeOver w Brooklynie. Wkrótce dołączy do WWE Performance Center i rozpocznie swoją przygodę z WWE NXT, podobnie jak w przeszłości Adam Cole.

» The Big Show pojawił się na zapleczu w trakcie poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW, gdzie wypowiedział się na temat konfrontacji Romana Reignsa z Broockiem Lesnarem na SummerSlam:

”Myślę, że po wszystkim, co się wydarzyło, Roman zasłużył na walkę. Tak wiele walk widziałem z udziałem Reignsa, który nigdy nie się poddaje i sprawa, że większość ludzi rezygnuje z biznesu. On ma serce, ma odwagę i wie, jak to jest być przywódcą w szatni WWE. Cokolwiek stanie się na SummerSlam. Jeśli Roman Reigns nie wróci do domu z mistrzostwem, to nie wydaje mi się, aby zrezygnował z wrestlingu”.