Uwaga na Spoilery! AJ Styles na temat Brocka Lesnara, Wielka niespodzianka na odcinku NXT TV, Bandido uczestnikiem eventu All In

» WWE Champion AJ Styles wypowiedział się na temat Brocka Lesnara, który jest aktualnie part-timerem:

”Wiecie nie interesuje mnie, to co ktoś mówi – powiedział AJ Styles. Brock Lesnar jest typem faceta, którego nazywamy part-timerem. Ludzie przychodzą na arenę, aby obejrzeć WWE Universal Championa Brocka Lesnara, ale w ostatnim czasie niestety nie miał okazji wielokrotnie pracować w ringu WWE. Ja zamierzam robić, to co kocham, czyli jestem walczącym mistrzem. Zamierzam zrobić tak, aby mistrzostwo WWE było najważniejsze w federacji”.

» Na wczorajszym odcinku WWE NXT, Tommaso Ciampa pokonał Aleistera Blacka, dzięki czemu został nowym WWE NXT Championem. W trakcie pojedynku doszło do ingerencji z udziałem Johnny’ego Gargano. Jak się okazało jest, to pierwsze mistrzostwo Ciampy od momentu dołączenia do federacji. Ówczesny mistrz zdobył swoje mistrzostwo na NXT TakeOver w Nowym Orleanie i skutecznie bronił go aż przez 109 dni.

» Matt Jackson za pośrednictwem Instagrama poinformował, że Bandido będzie uczestnikiem All In, czyli eventu odbywającego się 1 września. 23-letni wrestler ma za sobą znakomite występy dla PWG, Dragon Gate, The Crash oraz CMLL Academy. Poniżej przedstawiamy pozostałe gwiazdy zapowiedziane na wydarzenie:

Rey Mysterio, Cody Rhodes, The Young Bucks, Marty Scurll, Adam Page, Kenny Omega, Stephen Amell, Tessa Blanchard, Fenix, Pentagon Jr., Chelsea Green, Joey Janela, Penelope Ford, Kazuchika Okada, Jay Lethal, Britt Baker, Matt Cross oraz NWA Worlds Heavyweight Champion Nick Aldis.

Bandido is All In on September 1st!

Post udostępniony przez Matt Jackson (@mattjacksonyb)