The Undertaker wystąpi na SummerSlam 2018?, Plany dotyczące walki Lashleya z Lesnarem, Czy Rusev pokona AJ Stylesa na Extreme Rules?

» Coraz bardziej prawdopodobne jest, że The Undertaker pojawi się na SummerSlam. Kilka tygodni temu Bryan Alvarez z portalu F4WOnline.com stwierdził, że być może obejrzymy walkę rewanżową z udziałem „Umarlaka” oraz Johna Ceny. Oczywiście są to jedynie przypuszczenia redaktorów, które z reguły sprawdzają się więc możemy uznać, że w tej spekulacji jest chociaż troszkę prawdy.

» Jeśli chodzi o występy w federacji World Wrestling Entertainment, Bobby’ego Lashleya to trzeba przyznać, że z pewnością każdy fan spodziewał się jego konfrontacji z Brockiem Lesnarem, jednak oficjele WWE mieli inne plany względem wrestlera:

”Bobby Lashley to interesujący facet. Nie wiem, dlaczego został sprowadzony do WWE, jeśli nie walczy z Brockiem Lesnarem. Nie wiem, co tak naprawdę wnosi nowego do WWE, poza tym, że zarówno on jak i obecny WWE Universal Champion są fighterami MMA. Oczywiście, gdyby Bobby pokonał Lesnara to nie miałbym nic przeciwko, ponieważ są doskonałymi wrestlerami, więc dlaczego nie dojdzie do takiej sytuacji?”.

Być może aktualnie oficjele WWE chcą skupić się na podbudowaniu osoby Lashleya w oczach WWE Universe zanim dojdzie do jego konfrontacji z Lesnarem.

» Brad Shepard wypowiedział się na temat występu Ruseva podczas lipcowej gali WWE PPV Extreme Rules oraz ocenił jego szanse w starciu z AJ Stylesem w walce o WWE Championship:

”On nie wygra, ale jest to dobre posunięcie ze strony oficjeli WWE, ponieważ wreszcie dali fanom, to czego chcieli. Z pewnością dla każdej osoby, która jest zwolennikiem Ruseva jego występ na Extreme Rules będzie wielkim przeżyciem. Myślę, że pojedynek będzie zabawny i wreszcie otrzymaliśmy coś innego niż konfrontacja AJ Stylesa z Shinsuke Nakamurą, która już była nudna, a fani zmęczeni tym samym. Rusev będzie miał wielką szansę, aby pokazać, co potrafi”.